Titles you rated
Before SunriseRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0- 임영웅 | 아임 히어로 더 스타디움Rated ★ 4.5
- PilotRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 2.5
Daaaaaali!Rated ★ 3.5
Esper's LightRated ★ 1.0- LOVE DISCRated ★ 3.5
SincopatRated ★ 4.0
Matta and MattoRated ★ 4.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 4.5- CircleRated ★ 5.0
TatsumiRated ★ 3.0
BLOODY ESCAPERated ★ 4.5
Handling the UndeadRated ★ 5.0