Series
Ratings
186 AdolescenceRated ★ 5.0 AdolescenceRated ★ 5.0
 You and Everything ElseRated ★ 5.0 You and Everything ElseRated ★ 5.0
 Genie, Make a WishRated ★ 3.0 Genie, Make a WishRated ★ 3.0
 Crime Scene ZeroRated ★ 4.5 Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Better Late Than SingleRated ★ 4.0 Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
 The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0 The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
 Severance Season 2Rated ★ 5.0 Severance Season 2Rated ★ 5.0
 Severance Season 1Rated ★ 5.0 Severance Season 1Rated ★ 5.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
 The Good PlaceRated ★ 5.0 The Good PlaceRated ★ 5.0