Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0