Movies
Ratings
21
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0