Titles you rated
CarolRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0