Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
BLOOD-CRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Baccano!Rated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Joker GameRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Mushi-ShiRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0