Titles you rated
Dear JohnRated ★ 2.5
Just MarriedRated ★ 3.5
The Lovely BonesRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Just FriendsRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 3.5
NanaRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0