Series
Ratings
13
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
Hand ShakersRated ★ 3.0
ServampRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 0.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0