Titles you rated
Barton FinkRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.5
A Confucian ConfusionRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 2.5
SonatineRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 2.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.0