Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0