Movies
Ratings
1016
Beauty WaterRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Flower & Snake IIRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Brad's StatusRated ★ 3.0