Titles you rated
SleepRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5