Movies
Ratings
168
City of GodRated ★ 4.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5