Movies
Ratings
287
Half LightRated ★ 1.0
AmmoniteRated ★ 3.5
The SharksRated ★ 5.0
Love EverlastingRated ★ 2.5
Arlington RoadRated ★ 1.0
CapoteRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 1.5
Rain ManRated ★ 4.0
Rabbit HoleRated ★ 3.5
England Is MineRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 5.0
Little JoeRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 1.0
American FolkRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0