Titles you rated
The InternRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5