Series
Ratings
73- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5