Titles you rated
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 3.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0