Titles you rated
The BoyRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
The CulpritRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
BreatheRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0