Movies
Ratings
267
Geri's GameRated ★ 3.5
Knick KnackRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0