Movies
Ratings
23
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0