Titles you rated
Bird BoxRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0