Movies
Ratings
470
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Someone You LovedRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.0