Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5