Series
Ratings
137
Mask GirlRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5