Movies
Ratings
61
Ant-ManRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0