Series
Ratings
61
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The King in LoveRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
This World Can't Tear Me DownRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
History of Swear WordsRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
The Cuphead Show!Rated ★ 3.0
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Regular ShowRated ★ 5.0