Movies
Ratings
169
Zootopia 2Rated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
K-On! The MovieRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0