Series
Ratings
43
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.5- K-ON!Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 3.5- WORKING!!Rated ★ 3.5
- BakumanRated ★ 4.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 4.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5