Movies
Ratings
1124
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 3.0
Angel HeartRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5