Series
Ratings
299
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5