Titles you rated
SakuranRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0- Lady DaddyRated ★ 2.0
AquamarineRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.0