Titles you rated
Private EyeRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0