Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5