Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0