Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5