Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 1.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 0.5
District B13Rated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 1.0
Billy ElliotRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 0.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.5
Stuart LittleRated ★ 1.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
HulkRated ★ 1.0
The PrisonRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
ArahanRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 2.0