Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 2.5- ItRated ★ 2.0
- トップをねらえ2!Rated ★ 1.5
Digimon FrontierRated ★ 1.5
Digimon TamersRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 1.0- GunbusterRated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 1.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0- VRated ★ 0.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 0.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 0.5
Empress MyeongseongRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 1.0