Movies
Ratings
927
12 Angry MenRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
8 Heads in a Duffel BagRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
Belladonna of SadnessRated ★ 4.0
GintamaRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
VeteranRated ★ 2.5
VideodromeRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.5
Dead RingersRated ★ 3.0