Titles you rated
Lucky LouieRated ★ 1.0- ItRated ★ 3.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- 레카Rated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5- Masters of HorrorRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 0.5
Abnormal SummitRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0