Titles you rated
OkjaRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
Drunken Master IIRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 2.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0