Movies
Ratings
143
HerRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0