Titles you rated
ElioRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Motherless BrooklynRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0