Movies
Ratings
382 The Man from EarthRated ★ 2.5 The Man from EarthRated ★ 2.5
 ArrivalRated ★ 3.5 ArrivalRated ★ 3.5
 Time LapseRated ★ 3.0 Time LapseRated ★ 3.0
 CoherenceRated ★ 3.5 CoherenceRated ★ 3.5
 The InvasionRated ★ 3.0 The InvasionRated ★ 3.0
 ShatteredRated ★ 3.5 ShatteredRated ★ 3.5
 The HoursRated ★ 3.5 The HoursRated ★ 3.5
 Call Me by Your NameRated ★ 3.0 Call Me by Your NameRated ★ 3.0
 Beauty and the BeastRated ★ 3.5 Beauty and the BeastRated ★ 3.5
 MulanRated ★ 3.5 MulanRated ★ 3.5
 TangledRated ★ 4.0 TangledRated ★ 4.0
 Last HolidayRated ★ 3.0 Last HolidayRated ★ 3.0
 The Little MermaidRated ★ 3.5 The Little MermaidRated ★ 3.5
 AnnihilationRated ★ 4.0 AnnihilationRated ★ 4.0
 The SilenceRated ★ 2.0 The SilenceRated ★ 2.0
 A Quiet PlaceRated ★ 3.0 A Quiet PlaceRated ★ 3.0
 BlindnessRated ★ 3.5 BlindnessRated ★ 3.5
 Bird BoxRated ★ 4.0 Bird BoxRated ★ 4.0
 CloverfieldRated ★ 3.0 CloverfieldRated ★ 3.0
 Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5 Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5