Titles you rated
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Fifth EstateRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.0
MudRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0