Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Love in TaipeiRated ★ 3.5
Waiting For RainRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Good GriefRated ★ 3.5
I WeirDoRated ★ 3.0
Big WorldRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
SpanglishRated ★ 3.0
NorbitRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Hello Mr BillionaireRated ★ 3.5
A Cool FishRated ★ 3.0