Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
- Take Me to the MoonRated ★ 0.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 0.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
BoltRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 0.5