Series
Ratings
88 Go Back CoupleRated ★ 4.0 Go Back CoupleRated ★ 4.0
 The Beauty InsideRated ★ 3.0 The Beauty InsideRated ★ 3.0
 VincenzoRated ★ 3.5 VincenzoRated ★ 3.5
 DynastyRated ★ 4.0 DynastyRated ★ 4.0
 Extraordinary YouRated ★ 3.5 Extraordinary YouRated ★ 3.5
 Rain or ShineRated ★ 4.0 Rain or ShineRated ★ 4.0
 You Quiz On The BlockRated ★ 5.0 You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
 Emily in ParisRated ★ 4.0 Emily in ParisRated ★ 4.0
 Sex EducationRated ★ 3.5 Sex EducationRated ★ 3.5
 The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5 The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
 VIPRated ★ 4.0 VIPRated ★ 4.0
 True BeautyRated ★ 3.0 True BeautyRated ★ 3.0
 Be MelodramaticRated ★ 4.0 Be MelodramaticRated ★ 4.0
 StartupRated ★ 4.0 StartupRated ★ 4.0
 18 AgainRated ★ 3.5 18 AgainRated ★ 3.5
 The PenthouseRated ★ 4.5 The PenthouseRated ★ 4.5
 Crash Landing on YouRated ★ 5.0 Crash Landing on YouRated ★ 5.0
 BridgertonRated ★ 4.0 BridgertonRated ★ 4.0
 Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5 Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
 Full HouseRated ★ 4.0 Full HouseRated ★ 4.0