Movies
Ratings
457
Hallam FoeRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
OrangeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.0