Titles you rated
BelieverRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
JFKRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.5
SpawnRated ★ 2.5
AlienRated ★ 3.0