Titles you rated
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0